| диаметър | 60 mm |
| ширина | 29 mm |
| задействане на обтяжната ролка | автоматичен |
| външен диаметър | 60 mm |
| ширина | 29 mm |
| тегло | 310 g |
| външен диаметър 1 | 60 mm |
| ширина 1 | 29 mm |
| ширина | 29 mm |
| вътрешен диаметър | 8,2 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| вид на експлоатация | автоматичен |
| тегло | 0,29 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 60 mm |
| ширина | 29 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| ширина | 29 mm |