окачване, двигател Metalcaucho
окачване, двигател
| Производител | Metalcaucho |
| Парт номер | 00723 |
| не е за артикул номер | 533 |
| страна на монтаж | дясно |
| диаметър | 74,6 mm |
| материал | гума/метал |
| вътрешен диаметър | 11 mm |
| тегло | 310 g |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BIRTH 5130
9.5 €
-20%
7.6 €
|
|
FEBI BILSTEIN 07898
|
|
Metalcaucho 00723
15.9 €
-20%
12.72 €
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 30214
|
|
RUVILLE 325432
4.34 €
-0%
4.34 €
|
|
SASIC 9001463
|
|
VW 171199214F
|
|
VW 171199214G
|
|
VW 171199214K
|
| Volkswagen GOLF I Cabriolet (155) | 70 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF I (17) | 70 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF I (17) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF I (17) | 50 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF I (17) | 54 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF I (17) | 70 коня | дизел |
| Volkswagen JETTA I (16) | 70 коня | бензин |
| Volkswagen JETTA I (16) | 85 коня | бензин |
| Volkswagen JETTA I (16) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen JETTA I (16) | 54 коня | дизел |
| Volkswagen JETTA I (16) | 70 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF I Cabriolet (155) | 72 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF I Cabriolet (155) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF I Cabriolet (155) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF I Cabriolet (155) | 90 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF I Cabriolet (155) | 95 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF I Cabriolet (155) | 112 коня | бензин |
| Volkswagen CADDY I (14) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen CADDY I (14) | 95 коня | бензин |
