окачване, двигател Metalcaucho
окачване, двигател
| Производител | Metalcaucho |
| Парт номер | 00727 |
| не е за артикул номер | 537 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отпред |
| ширина | 118 mm |
| височина | 77,5 mm |
| тегло | 840 g |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BIRTH 5214
21.2 €
-20%
16.96 €
|
|
FEBI BILSTEIN 03089
22.01 €
-20%
17.61 €
|
|
MALÒ 23877
33.57 €
-20%
26.85 €
|
|
Metalcaucho 00727
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 30361
|
|
OPEL 0684265
|
|
OPEL 0684267
|
|
OPEL 684265
|
|
OPEL 684267
|
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 54 коня | дизел |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 57 коня | дизел |
| Opel KADETT E (39_, 49_) | 54 коня | дизел |
| Opel KADETT E (39_, 49_) | 57 коня | дизел |
| Opel KADETT E комби (35_, 36_, 45_, 46_) | 54 коня | дизел |
| Opel KADETT E комби (35_, 36_, 45_, 46_) | 57 коня | дизел |
