окачване, двигател Metalcaucho
окачване, двигател
| Производител | Metalcaucho |
| Парт номер | 02942 |
| не е за артикул номер | 1560 |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отпред |
| външна резба | M10x1.5 mm |
| външен диаметър | 93 mm |
| тегло | 860 g |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BIRTH 50550
30.71 €
-20%
24.57 €
|
|
CORTECO 80000034
|
|
FEBI BILSTEIN 24591
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
MALÒ 183981
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
Metalcaucho 02942
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 30945
|
|
RUVILLE 325922
|
|
SASIC 8441911
42.12 €
-20%
33.7 €
|
|
STC T402942
|
|
CITROEN 184492
|
|
CITROEN 184493
|
|
CITROEN 184491
|
|
CITROEN 1844C0
|
|
PEUGEOT 184492
|
|
PEUGEOT 184493
|
|
PEUGEOT 184491
|
|
PEUGEOT 1844C0
|
| Citroen C5 III (RD_) | 204 коня | дизел |
| Citroen C5 I (DC_) | 133 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 133 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 204 коня | бензин |
| Peugeot 807 (E) | 128 коня | дизел |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 204 коня | бензин |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 128 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 211 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 211 коня | бензин |
| Citroen C5 II (RC_) | 133 коня | дизел |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 133 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C5 III (RD_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 211 коня | бензин |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 170 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 170 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 163 коня | дизел |
