окачване, двигател Metalcaucho
окачване, двигател
| Производител | Metalcaucho |
| Парт номер | 04170 |
| не е за артикул номер | 2377 |
| страна на монтаж | отзад |
| ширина | 144,5 mm |
| височина | 84,5 mm |
| вътрешен диаметър | 10,2 mm |
| тегло | 560 g |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
OPEL 682603
|
| Opel CORSA A хетчбек (93_, 94_, 98_, 99_) | 50 коня | дизел |
| Opel CORSA A хетчбек (93_, 94_, 98_, 99_) | 67 коня | дизел |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 50 коня | дизел |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 67 коня | дизел |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 45 коня | бензин |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 82 коня | бензин |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 109 коня | бензин |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 90 коня | бензин |
| Opel TIGRA (95_) | 90 коня | бензин |
| Opel TIGRA (95_) | 106 коня | бензин |
| Opel CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) | 50 коня | дизел |
| Opel CORSA A кутия | 50 коня | дизел |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 54 коня | бензин |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 65 коня | бензин |
| Opel CORSA B кутия (73_) | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA B кутия (73_) | 60 коня | дизел |
| Opel CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) | 67 коня | дизел |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 45 коня | бензин |
