окачване, двигател STC
окачване, двигател
| Производител | STC |
| Парт номер | T404650 |
| не е за артикул номер | 2792 |
| страна на монтаж | отзад |
| дължина | 102 mm |
| вътрешен диаметър | 10,3 mm |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 370 g |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CITROEN/PEUGEOT 180659
|
|
3RG 40217
21.12 €
-20%
16.9 €
|
|
CORTECO 80001552
22.53 €
-20%
18.02 €
|
|
MALÒ 18382
29.74 €
-20%
23.79 €
|
|
Metalcaucho 04650
17.47 €
-20%
13.97 €
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 30909
|
|
STC T404650
21.64 €
-20%
17.31 €
|
| Peugeot 206 хетчбек (2A/C) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 206 хетчбек (2A/C) | 89 коня | бензин |
| Citroen C3 I (FC_) | 60 коня | бензин |
| Citroen C3 I (FC_) | 68 коня | дизел |
| Citroen C3 I (FC_) | 73 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Citroen C3 I (FC_) | 109 коня | бензин |
| Citroen C3 I (FC_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C3 Pluriel (HB_) | 109 коня | бензин |
| Citroen C3 Pluriel (HB_) | 73 коня | бензин |
| Citroen C2 (JM_) | 60 коня | бензин |
| Citroen C2 (JM_) | 73 коня | бензин |
| Citroen C2 (JM_) | 109 коня | бензин |
| Citroen C2 (JM_) | 68 коня | дизел |
| Citroen C3 I (FC_) | 88 коня | бензин |
| Citroen C3 Pluriel (HB_) | 68 коня | дизел |
| Peugeot 1007 (KM_) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 1007 (KM_) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 1007 (KM_) | 68 коня | дизел |
