окачване, двигател SWAG
окачване, двигател
| Производител | SWAG |
| Парт номер | 30 13 0052 |
| ширина | 42 mm |
| вътрешен диаметър | 11 mm |
| външен диаметър | 74,6 mm |
| материал | гума/метал |
| страна на монтаж | дясно |
| тегло | 0,307 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
3RG 40702
|
|
BIRTH 5130
9.5 €
-20%
7.6 €
|
|
CAUTEX 462455
|
|
CORTECO 80004472
|
|
FARE SA 1057
|
|
FEBI BILSTEIN 7898
|
|
Metalcaucho 00723
15.9 €
-20%
12.72 €
|
|
MEYLE 1001990012
|
|
OCAP 1225529
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 30214
|
|
PATRON PSE3116
|
|
QH Talbros EM2145
|
|
QUINTON HAZELL EM2145
|
|
RUVILLE 325432
4.34 €
-0%
4.34 €
|
|
SASIC 9001463
|
|
STC T400723
|
|
STELLOX 2519743SX
|
|
VAICO V101124
|
|
WILMINK GROUP WG1234429
|
|
VW 171199214F
|
| Volkswagen GOLF I (17) | 112 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF I (17) | 70 коня | дизел |
| Volkswagen JETTA I (16) | 70 коня | дизел |
| Volkswagen SCIROCCO (53B) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen SCIROCCO (53B) | 72 коня | бензин |
| Volkswagen SCIROCCO (53B) | 90 коня | бензин |
| Volkswagen SCIROCCO (53B) | 95 коня | бензин |
| Volkswagen SCIROCCO (53B) | 112 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF I Cabriolet (155) | 72 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF I Cabriolet (155) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF I Cabriolet (155) | 90 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF I Cabriolet (155) | 95 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF I Cabriolet (155) | 112 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF I Cabriolet (155) | 98 коня | бензин |
| Volkswagen CADDY I (14) | 70 коня | бензин |
| Volkswagen CADDY I (14) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen CADDY I (14) | 95 коня | бензин |
| Volkswagen CADDY I (14) | 55 коня | дизел |
| Volkswagen JETTA I (16) | 112 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF I (17) | 75 коня | бензин |
