| диаметър на стеблото на клапана | 6 mm |
| брой на нарезите/ дупките | 3 |
| тегло | 0,002 kg |
| диаметър на стеблото на клапана | 6 mm |
| брой на нарезите/ дупките | 3 |
| тегло | 0,002 kg |
| преработка | закален |
| брой на нарезите/ дупките | 3 |
| диаметър на стеблото на клапана | 6 mm |
| дебелина | 32,6 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,02 kg |
| дължина | 43 mm |
| диаметър на главата на клапана | 28,1 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 6 mm |
| дължина | 99,3 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| присъединителна техника | I |
| дебелина | 32,6 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,02 kg |
| диаметър на главата на клапана | 26 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 6 mm |
| дължина | 99,1 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | биметал |
| материал на главата на клапана | хром-манган-никелова стомана |
| материал на стеблото на клапана | хром-силициева стомана |
| присъединителна техника | I |
| диаметър на главата на клапана | 28,1 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 6 mm |
| дължина | 99,3 mm |
| материал | хром-силициева стомана |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| тегло | 0,03 kg |
| тегло | 0,03 kg |
| диаметър на главата на клапана | 28,1 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5,97 mm |
| дължина | 99,3 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| диаметър на главата на клапана | 26 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 6 mm |
| дължина | 99,1 mm |
| материал | биметал |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | брониран шлиц на клапан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| материал на главата на клапана | хром-манган-никел-нибиева стомана |
| дължина | 99,26 mm |
| брой на нарезите/ дупките | 3 |
| тегло | 0,04 kg |
| дължина | 99,26 mm |
| брой на нарезите/ дупките | 3 |
| тегло | 0,04 kg |
| диаметър на главата на клапана | 26 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5,97 mm |
| дължина | 99,1 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | биметал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | шлиц на клапан покрит с Щелит |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |