| дебелина | 7,4 mm |
| външен диаметър | 11,15 mm |
| материал | стомана |
| брой на нарезите/ дупките | 3 |
| тегло | 0,001 kg |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 4 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 4,3 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 3,1 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 4,4 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 3,5 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 4,45 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 3,7 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 3,45 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 3,55 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 3,05 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 4,6 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 2,75 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 4,55 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 3,8 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 3 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 4,35 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 3,35 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 3,65 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 4,2 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 4,25 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 2,8 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 3,9 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 3,95 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 4,15 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 2,7 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 2,85 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 3,3 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 3,6 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 3,85 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 3,4 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 2,65 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 2,9 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 4,5 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 4,1 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 3,2 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 3,75 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 2,95 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 4,05 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 3,15 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 3,25 mm |
| материал | стомана |
| преработка | полу |
| номер на компонента | 07-3089 |
| страна на монтаж | отзад |
| преработка | полу |
| номер на компонента | 07-3088 |
| страна на монтаж | отпред |
| диаметър на стеблото на клапана | 8 mm |
| брой на каналите | 3 |
| повърхност | брониран |
| диаметър на стеблото на клапана | 7.950 mm |
| диаметър на главата на клапана | 28.140 mm |
| дължина | 104.290 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | биметал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | шлиц на клапан покрит с Щелит |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| диаметър на стеблото на клапана | 7.960 mm |
| диаметър на главата на клапана | 34.100 mm |
| дължина | 104.150 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 07-3089 |
| страна на монтаж | отзад |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 07-3088 |
| страна на монтаж | отпред |
| диаметър на стеблото на клапана | 7.950 mm |
| диаметър на главата на клапана | 28.140 mm |
| дължина | 104.290 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-манган-никел-нибиева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | шлиц на клапан покрит с Щелит |