| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отпред |
| ограничение за производител | do malowania |
| Моделна година от | 2000 |
| страна на монтаж | отпред |
| ограничение за производител | do malowania |
| Моделна година от | 2000 |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| Моделна година до | 2000 |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| Моделна година до | 2000 |
| страна на монтаж | отпред |
| материал | алуминий |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| страна на монтаж | отпред |
| хим. свойство | подлежащ на пребоядисване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| хим. свойство | подлежащ на пребоядисване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| хим. свойство | подлежащ на пребоядисване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| преработен механично | с отвор/и за закрепване на бронята |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| хим. свойство | подлежащ на пребоядисване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| преработен механично | с отвор/и за закрепване на бронята |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| цвят | черен |
| тегло | 2,2 kg |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| цвят | черен |
| тегло | 2,2 kg |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| качество | A1 |
| Моделна година от | 2001 |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| цвят | черен |
| тегло | 3 kg |
| Моделна година от | 2001 |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| цвят | черен |
| тегло | 3 kg |
| страна на монтаж | отзад |
| материал | алуминий |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| преработен механично | с отвор/и за закрепване на бронята |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| преработен механично | с отвор/и за закрепване на бронята |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |