| страна на монтаж | отпред отляво |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| страна на монтаж | отпред |
| многокомпонентен | двукомпонентен |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | отпред |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| секция | горна част |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| секция | горна част |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | горна част |
| цвят | черен |
| тегло | 2 kg |
| освен за вариант на екипировка | VTR / VTS |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | горна част |
| цвят | черен |
| тегло | 2 kg |
| освен за вариант на екипировка | VTR / VTS |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | долна част |
| цвят | черен |
| тегло | 3,2 kg |
| освен за вариант на екипировка | VTR / VTS |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | долна част |
| цвят | черен |
| тегло | 3,2 kg |
| освен за вариант на екипировка | VTR / VTS |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | горна част |
| цвят | черен |
| обурудване на автомобила | за автомобили без система за миене на фаровете |
| освен за вариант на екипировка | VTR / VTS |
| качество | Equipart |
| допълнително необходим артикул | монтажен комплект |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари | |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | горна част |
| цвят | черен |
| обурудване на автомобила | за автомобили без система за миене на фаровете |
| освен за вариант на екипировка | VTR / VTS |
| качество | Equipart |
| допълнително необходим артикул | монтажен комплект |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | горна част |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | горна част |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| цвят | черен |
| тегло | 2,4 kg |
| страна на монтаж | отзад |
| цвят | черен |
| тегло | 2,4 kg |
| страна на монтаж | отзад |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | отзад |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| секция | долна част |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| секция | долна част |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | долна част |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | долна част |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | долна част |
| цвят | черен |
| освен за вариант на екипировка | VTR / VTS |
| повърхност | грундиран |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | долна част |
| цвят | черен |
| освен за вариант на екипировка | VTR / VTS |
| повърхност | грундиран |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | долна част |
| повърхност | грундиран |
| освен за вариант на екипировка | VTR / VTS |
| качество | Equipart |
| допълнително необходим артикул | монтажен комплект |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари | |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | долна част |
| повърхност | грундиран |
| освен за вариант на екипировка | VTR / VTS |
| качество | Equipart |
| допълнително необходим артикул | монтажен комплект |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| секция | горна част |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| секция | горна част |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| цвят | черен |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| цвят | черен |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | горна част |
| повърхност | грундиран |
| обурудване на автомобила | за автомобили без система за миене на фаровете |
| освен за вариант на екипировка | VTR / VTS |
| качество | Equipart |
| допълнително необходим артикул | монтажен комплект |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари | |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | горна част |
| повърхност | грундиран |
| обурудване на автомобила | за автомобили без система за миене на фаровете |
| освен за вариант на екипировка | VTR / VTS |
| качество | Equipart |
| допълнително необходим артикул | монтажен комплект |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| качество | A1 |
| повърхност | грундиран |
| страна на монтаж | отпред |
| качество | A1 |
| повърхност | грундиран |
| страна на монтаж | отпред |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| обурудване на автомобила | за автомобили без парктроник |
| освен за вариант на екипировка | VTR / VTS |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| обурудване на автомобила | за автомобили без парктроник |
| освен за вариант на екипировка | VTR / VTS |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| преработен механично | с отвор/и за парктроник |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| преработен механично | с отвор/и за парктроник |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| повърхност | грундиран |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| повърхност | грундиран |
| качество | Equipart |