| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отпред |
| Моделна година от | 2001 |
| ограничение за производител | MATIZ II |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отпред |
| ограничение за производител | MATIZ I |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| цвят | черен |
| повърхност | грундиран |
| тегло | 3,15 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| страна на монтаж | отзад |
| цвят | черен |
| повърхност | грундиран |
| тегло | 3,15 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отпред |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| Моделна година от | 2001 |
| ограничение за производител | MATIZ II |
| страна на монтаж | отпред |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| Моделна година от | 2001 |
| ограничение за производител | MATIZ II |
| страна на монтаж | отпред |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| повърхност | грундиран |
| тегло | 3,2 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| изпълнение на кобилиците | с подготовка за фар за мъгла |
| страна на монтаж | отпред |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| повърхност | грундиран |
| тегло | 3,2 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| изпълнение на кобилиците | с подготовка за фар за мъгла |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| страна на монтаж | отпред |
| цвят | черен |
| ограничение за производител | MATIZ I |
| страна на монтаж | отпред |
| цвят | черен |
| ограничение за производител | MATIZ I |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| Моделна година от | 2001 |
| ограничение за производител | MATIZ II |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| Моделна година от | 2001 |
| ограничение за производител | MATIZ II |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| страна на монтаж | отзад |
| цвят | черен |
| ограничение за производител | MATIZ I |
| страна на монтаж | отзад |
| цвят | черен |
| ограничение за производител | MATIZ I |