| тегло | 0,0205 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,03 kg |
| дистрибутор на запалването/ палец | незащитен от смущения (неекраниран) |
| ограничение за производител | Mitsubishi |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,09 kg |
| брой на входове/изходи | 5 |
| брой цилиндри | 4 |
| спецификация | Klemmsystem |
| вид на монтаж | затегнат (фиксиран) |
| дистрибутор на запалването/ палец | незащитен от смущения (неекраниран) |
| брой на входове/изходи | 5 |
| брой цилиндри | 4 |
| спецификация | Schraubensystem |
| тегло | 0,130 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | затегнат (фиксиран) |
| ограничение за производител | System MITSUBISHI |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение DIN |