| ограничение за производител | BOSCH / + MARELLI |
| материал | полиестер |
| диаметър входящ /мм/ | 7,9 |
| дистрибутор на запалването/ палец | защитен от смущения, 1 kOhm |
| ограничение за производител | Bosch |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| дистрибутор на запалването/ палец | защитен от смущения |
| ограничение за производител | Bosch |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,14 kg |
| брой на входове/изходи | 5 |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение DIN |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | горен конектор |
| ограничение за производител | System BOSCH |
| материал | полиестер |
| повърхност | лакиран отвътре |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение DIN |
| ограничение за производител | BOSCH |
| капацитет на кондензатор | 0,21 |
| дължина | 25 mm |
| вид на свързване | блистерна опаковка |