| съпротивление | 1000 Ом |
| ограничение за производител | BOSCH |
| съпротивление | 1 kОм |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| диаметър входящ /мм/ | 10,2 |
| цвят | червен |
| ограничение за производител | Bosch |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| дистрибутор на запалването/ палец | защитен от смущения |
| защитен от смущения | |
| ограничение за производител | System BOSCH |
| материал | полиестер |
| съпротивление | 1000 Ом |
| за OEномер | 052 905 225 C |
| ограничение за производител | System BOSCH |
| съпротивление | 1000 Ом |
| материал | полиестер |
| вид на монтаж | пъхнат |
| диаметър входящ /мм/ | 10,2 |
| за OEномер | 034905207B |
| съпротивление | 1 kОм |
| ограничение за производител | Bosch |
| дължина | 88 mm |
| ширина | 107 mm |
| височина | 88 mm |
| тегло | 0,18 kg |
| брой на входове/изходи | 6 |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение M4 |
| ограничение за производител | System BOSCH |
| материал | полиестер |
| повърхност | лакиран отвътре |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение зъб на трион |
| версия | ohne Abschirmung |
| ограничение за производител | System BOSCH |
| материал | полиестер |
| усилено изпълнение | |
| повърхност | лакиран отвътре |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение зъб на трион |
| дистрибутор на запалването/ палец | екраниран |
| рециклирана част |
| рециклирана част |