| тегло | 169 g |
| външен диаметър 1 | 65 mm |
| ширина 1 | 26 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| ширина | 26 mm |
| външен диаметър | 69 mm |
| ширина | 26,5 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| външен диаметър | 65 mm |
| ширина | 26 mm |
| външен диаметър | 109 mm |
| ширина | 22,6 mm |
| външен диаметър | 109 mm |
| ширина | 22,6 mm |
| външен диаметър | 69 mm |
| ширина | 26,5 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без принадлежности |
| външен диаметър | 109 mm |
| ширина | 26,4 mm |
| брой на ребрата | 6 |