| външен диаметър | 59 mm |
| ширина | 28,5 mm |
| за номер артикул | BB20089 |
| външен диаметър | 59 mm |
| ширина | 28,3 mm |
| ширина | 28 mm |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| външен диаметър | 59 mm |
| материал | метал |
| тегло | 0,280 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ширина | 28 mm |
| тегло | 0,28 kg |
| материал | метал |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| външен диаметър | 59 mm |
| ширина | 28,3 mm |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| външен диаметър | 59 mm |
| материал | метал |
| тегло | 0,3 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 59 mm |
| ширина | 29 mm |
| външен диаметър | 59 mm |
| височина | 28 mm |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| тегло | 295 g |
| външен диаметър 1 | 59 mm |
| ширина 1 | 28,5 mm |
| ширина | 28 mm |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| външен диаметър | 59 mm |
| материал | метал |
| тегло | 0,28 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 59 mm |
| ширина | 28,3 mm |
| външен диаметър | 59 mm |
| ширина | 28,3 mm |
| външен диаметър | 59 mm |
| ширина | 28,3 mm |
| външен диаметър | 59 mm |
| ширина | 28,3 mm |
| външен диаметър | 59 mm |
| ширина | 28,3 mm |
| за OEномер | 054 109 479 A* |
| външен диаметър | 59 mm |
| ширина | 28,3 mm |