| за номер артикул | BB20033 |
| ширина | 31 mm |
| външен диаметър | 58,7 mm |
| вътрешен диаметър | 10,45 mm |
| външен диаметър | 58,7 mm |
| ширина | 26,6 mm |
| височина | 31 mm |
| за номер артикул | TBK315 |
| диаметър | 59 mm |
| ширина | 31 mm |
| ширина | 26 mm |
| тегло | 0,25 kg |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| външен диаметър | 59 mm |
| ширина | 26 mm |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| външен диаметър | 59 mm |
| материал | метал |
| тегло | 0,255 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 276 g |
| външен диаметър 1 | 59 mm |
| ширина 1 | 28 mm |
| ширина | 28 mm |
| тегло | 0,28 kg |
| материал | метал |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| външен диаметър | 59 mm |
| ширина | 26 mm |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| външен диаметър | 59 mm |
| материал | метал |
| тегло | 0,257 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ширина | 31 mm |
| диаметър | 58,7 mm |
| външен диаметър | 59 mm |
| ширина | 28 mm |
| външен диаметър | 59 mm |
| ширина | 28 mm |
| външен диаметър | 58,7 mm |
| ширина | 31 mm |
| диаметър | 59 mm |
| ширина | 26 mm |
| ширина | 26 mm |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| външен диаметър | 59 mm |