| външен диаметър | 40 mm |
| ширина | 36 mm |
| за номер артикул | TBK345/TBK455/TBK485 |
| за номер артикул | TBK486 |
| диаметър | 40 mm |
| ширина | 36 mm |
| диаметър | 40 mm |
| ширина | 36 mm |
| ширина | 36 mm |
| диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 40 mm |
| ширина | 36 mm |
| ширина | 36 mm |
| външен диаметър | 40 mm |
| тегло | 240 g |
| външен диаметър 1 | 40 mm |
| ширина 1 | 36,5 mm |
| външен диаметър | 40 mm |
| ширина | 36 mm |
| височина | 51 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| ширина | 34 mm |
| отвор | 10 mm |
| външен диаметър | 40 mm |
| ширина | 35,5 mm |
| ремъчни шайби | 40 mm |
| височина 1 | 36,6 mm |
| височина 2 | 52,2 mm |
| тегло | 0,24 kg |
| външен диаметър | 80 mm |
| ширина | 34 mm |
| отвор | 10 mm |
| ширина | 34 mm |
| отвор | 10 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| ширина | 34 mm |
| отвор | 10 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| ширина | 34 mm |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| материал | метал |
| тегло | 0,650 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 80 mm |
| ширина | 34 mm |
| тегло | 744 g |
| външен диаметър 1 | 80 mm |
| ширина 1 | 34,15 mm |
| ширина | 34,5 mm |
| диаметър | 80 mm |
| диаметър | 80 mm |
| ширина | 34 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| ширина | 34 mm |
| отвор | 10 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| ширина | 34 mm |
| отвор | 10 mm |