| тегло | 69 g |
| външен диаметър 1 | 28,5 mm |
| ширина 1 | 27 mm |
| за номер артикул | TBK456/TBK457/TBK474 |
| за номер артикул | TBK476 |
| диаметър | 28,5 mm |
| ширина | 27 mm |
| ширина | 27 mm |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| външен диаметър | 28,5 mm |
| материал | метал |
| тегло | 0,062 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 29 mm |
| ширина | 27 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| външен диаметър | 28,5 mm |
| височина | 27 mm |
| ширина | 27 mm |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| външен диаметър | 28,5 mm |
| материал | метал |
| тегло | 0,062 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ширина | 27 mm |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| външен диаметър | 28,5 mm |
| ширина | 27 mm |
| продуктов номер | 1220004 |
| ширина | 27 mm |
| тегло | 0,06 kg |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| външен диаметър | 28,5 mm |
| ремъчни шайби | 28,5 mm |
| височина 1 | 27 mm |
| височина 2 | 27 mm |
| тегло | 0,09 kg |
| външен диаметър | 28,25 mm |
| ширина | 29 mm |
| външен диаметър | 29 mm |
| ширина | 27 mm |
| външен диаметър | 28,5 mm |
| ширина | 27 mm |
| външен диаметър | 28,5 mm |
| ширина | 27 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винт |
| диаметър | 29 mm |
| ширина | 27 mm |