| външен диаметър | 62 mm |
| ширина | 35 mm |
| за OEномер | 04777394 |
| за OEномер | 05018400AA |
| за OEномер | 05018400AB |
| за OEномер | 04777375AB |
| за OEномер | 04777375AC |
| за OEномер | 04777383AC |
| за OEномер | 04777393 |
| за OEномер | 04777393AB |
| външен диаметър | 62 mm |
| ширина | 35 mm |
| външен диаметър | 62 mm |
| ширина | 35 mm |
| продуктов номер | 1228650 |
| външен диаметър | 62 mm |
| ширина | 35 mm |
| продуктов номер | 1228650 |
| ремъчни шайби | 62 mm |
| височина 1 | 34,98 mm |
| височина 2 | 34,84 mm |
| тегло | 0,36 kg |
| външен диаметър | 62 mm |
| ширина | 35 mm |
| за OEномер | 04777393* |
| за OEномер | 04777393AB* |
| за OEномер | 04777373AC* |
| за OEномер | 04777375AB* |
| за OEномер | 04777375AC* |
| за OEномер | 05018400AA* |
| за OEномер | 05018400AB* |
| външен диаметър | 62 mm |
| ширина | 35 mm |
| за OEномер | 04777393* |
| за OEномер | 04777393AB* |
| за OEномер | 04777373AC* |
| за OEномер | 04777375AB* |
| за OEномер | 04777375AC* |
| за OEномер | 05018400AA* |
| за OEномер | 05018400AB* |