| диаметър | 60 mm |
| ширина | 31 mm |
| за номер артикул | BB20048 |
| външен диаметър | 60 mm |
| ширина | 30 mm |
| ширина | 31 mm |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| материал | метал |
| тегло | 0,245 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ширина | 30 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| ширина | 30 mm |
| продуктов номер | 1225692 |
| ремъчни шайби | 60 mm |
| височина 1 | 34 mm |
| височина 2 | 39 mm |
| тегло | 0,33 kg |
| ширина | 31 mm |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| материал | метал |
| тегло | 0,245 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 197 g |
| външен диаметър 1 | 60 mm |
| ширина 1 | 30 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| ширина | 34 mm |