| диаметър | 60 mm |
| ширина | 30 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| ширина | 30 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| ширина | 30 mm |
| повърхност | гладък |
| ширина | 30 mm |
| ширина | 40,8 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| ширина | 30 mm |
| ширина | 40,8 mm |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,198 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 60 mm |
| ширина | 30 mm |
| повърхност | гладък |
| ширина | 30 mm |
| ширина | 40,8 mm |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,198 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ширина | 30 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| височина | 41 mm |
| отвор | 10 mm |
| ремъчни шайби | 60 mm |
| височина 1 | 30 mm |
| височина 2 | 40 mm |
| тегло | 0,23 kg |