| за номер артикул | GG50001 |
| диаметър | 60 mm |
| ширина | 29 mm |
| диаметър | 60 mm |
| ширина | 28,5 mm |
| височина | 31 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| ширина | 28 mm |
| диаметър | 60 mm |
| ширина | 28,5 mm |
| височина | 30,5 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| ширина | 28,5 mm |
| ширина | 28,5 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| ширина | 28,3 mm |