| за номер артикул | TBK467 |
| диаметър | 61 mm |
| ширина | 27,5 mm |
| тегло | 265 g |
| външен диаметър 1 | 28 mm |
| ширина 1 | 28 mm |
| външен диаметър | 61 mm |
| ширина | 27,5 mm |
| продуктов номер | 1221066 |
| ширина | 28 mm |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| външен диаметър | 61 mm |
| материал | метал |
| тегло | 0,252 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ширина | 28 mm |
| външен диаметър | 61 mm |
| външен диаметър | 61 mm |
| ширина | 27,5 mm |
| ширина | 28 mm |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| външен диаметър | 61 mm |
| материал | метал |
| тегло | 0,252 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ширина | 28 mm |
| външен диаметър | 61 mm |
| тегло | 0,250 kg |
| необходими бройки | 1 |