| ширина | 27 mm |
| ширина | 29,3 mm |
| вътрешен диаметър | 10,4 mm |
| външен диаметър | 54 mm |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,139 kg |
| външен диаметър | 54 mm |
| ширина | 27 mm |
| продуктов номер | 1221700 |
| ширина | 27 mm |
| ширина | 29,3 mm |
| вътрешен диаметър | 10,4 mm |
| външен диаметър | 54 mm |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,139 kg |
| тегло | 140 g |
| външен диаметър 1 | 54 mm |
| ширина 1 | 29,3 mm |
| външен диаметър | 54 mm |
| ширина | 27 mm |
| диаметър | 54 mm |
| ширина | 29,5 mm |
| външен диаметър | 54 mm |
| ширина | 27 mm |
| ширина | 29,5 mm |
| диаметър | 54 mm |
| външен диаметър | 54 mm |
| ширина | 29,5 mm |
| ширина | 27 mm |
| ширина | 29,3 mm |
| тегло | 0,13 kg |
| вътрешен диаметър | 10,4 mm |
| външен диаметър | 54 mm |
| диаметър | 54 mm |
| ширина | 27 mm |
| ширина | 30 mm |
| ширина | 31,5 mm |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| външен диаметър | 54 mm |
| материал | метал |
| тегло | 0,261 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ширина | 31,5 mm |
| външен диаметър | 54 mm |
| външен диаметър | 54 mm |
| ширина | 31,5 mm |
| ширина | 30 mm |
| ширина | 31,5 mm |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| външен диаметър | 54 mm |
| материал | метал |
| тегло | 0,261 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 54 mm |
| ширина | 27,8 mm |
| ширина | 31,5 mm |
| отвор | 10 mm |
| материал | метал |
| външен диаметър | 54 mm |