| външен диаметър | 60 mm |
| ширина | 30 mm |
| за номер артикул | BB20095 |
| външен диаметър | 60 mm |
| ширина | 30 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| ширина | 30 mm |
| ширина | 30 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,195 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ремъчни шайби | 60 mm |
| височина 1 | 30 mm |
| височина 2 | 39,2 mm |
| тегло | 0,29 kg |
| външен диаметър | 60 mm |
| ширина | 30 mm |
| продуктов номер | 1226000 |
| тегло | 205 g |
| външен диаметър 1 | 60 mm |
| ширина 1 | 30 mm |
| ширина | 30 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| ширина | 30 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,195 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 60 mm |
| ширина | 30 mm |
| диаметър | 60 mm |
| ширина | 30 mm |