| външен диаметър | 83,5 mm |
| ширина | 35,5 mm |
| брой на зъбите | 28 |
| диаметър | 83 mm |
| ширина | 36 mm |
| брой на зъбите | 28 |
| ширина | 35 mm |
| външен диаметър | 83,5 mm |
| за номер артикул | GG50012 |
| тегло | 0,6 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ширина | 35 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 83,5 mm |
| материал | метал |
| тегло | 0,22 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ширина | 35 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 83,5 mm |
| материал | метал |
| тегло | 0,22 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ширина | 35 mm |
| външен диаметър | 83,5 mm |
| външен диаметър | 83,5 mm |
| ширина | 35 mm |
| външен диаметър | 83,5 mm |
| ширина | 35 mm |
| външен диаметър | 83,5 mm |
| ширина | 35 mm |
| брой на зъбите | 28 |