| диаметър | 50 mm |
| ширина | 31 mm |
| за номер артикул | BB20015 |
| ширина | 30,8 mm |
| вътрешен диаметър | 24,8 mm |
| външен диаметър | 50 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с основа за багажник на покрива |
| ширина | 30,8 mm |
| диаметър | 50 mm |
| Диаметър на точките на укрепване | 24 |
| за номер артикул | TBK148/TBK218/TBK229 |
| за номер артикул | TBK43/TBK44/TBK46 |
| за номер артикул | TBK91/TBK92 |
| диаметър | 50 mm |
| ширина | 31 mm |
| за номер артикул | BB20014 |
| ширина | 30,8 mm |
| външен диаметър | 50 mm |
| ширина | 31 mm |
| вътрешен диаметър | 24 mm |
| външен диаметър | 50 mm |
| за OEномер | 8200051091 |
| ширина | 30,8 mm |
| външен диаметър | 50 mm |
| тегло | 450 g |
| външен диаметър 1 | 50 mm |
| ширина 1 | 30,8 mm |
| външен диаметър | 50 mm |
| ширина | 31 mm |
| височина | 42,5 mm |
| диаметър | 50 mm |
| ширина | 31 mm |
| диаметър | 50 mm |
| височина 1 | 31 mm |
| височина 2 | 42,5 mm |
| външен диаметър | 50 mm |
| вътрешен диаметър | 24,8 mm |
| ширина | 30,8 mm |
| външен диаметър | 50 mm |
| ширина | 30,8 mm |
| външен диаметър | 50 mm |
| ширина | 30,5 mm |
| външен диаметър | 50 mm |
| ширина | 30,8 mm |
| тегло | 194 g |
| външен диаметър 1 | 50 mm |
| ширина 1 | 31 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълващ артикул /допълваща информация | с основа за багажник на покрива |
| външен диаметър | 50 mm |
| ширина | 30,8 mm |
| вътрешен диаметър | 24,8 mm |