| външен диаметър | 53 mm |
| ширина | 32 mm |
| ширина | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 24 mm |
| външен диаметър | 53 mm |
| материал | метал |
| тегло | 0,34 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 53 mm |
| ширина | 32 mm |
| външен диаметър | 53 mm |
| ширина | 32 mm |
| външен диаметър | 53 mm |
| ширина | 32 mm |
| тегло | 330 g |
| външен диаметър 1 | 53 mm |
| ширина 1 | 32 mm |
| ширина | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 24 mm |
| външен диаметър | 53 mm |
| материал | метал |
| тегло | 0,322 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 53 mm |
| ширина | 32 mm |
| диаметър | 53 mm |
| ширина | 32 mm |
| ширина | 32 mm |
| външен диаметър | 53 mm |