| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1218 mm |
| ширина | 37,2 mm |
| вътрешен диаметър | 17 mm |
| външен диаметър | 59 mm |
| за номер на производител | F-550426.XX |
| ширина | 38,2 mm |
| вътрешен диаметър | 17 mm |
| външен диаметър | 59 mm |
| за номер на производител | F-236591.01 |
| за номер на производител | F-236591.02 |
| за номер на производител | F-236591.04 |
| за номер на производител | F-236591.06 |