| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1293 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1290 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1693 mm |
| дължина | 1287 mm |
| тегло | 0,131 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1692 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 1293 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина 1 | 1295 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1690 mm |
| дължина | 1690 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| тегло | 0,174 kg |
| дължина | 1290 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,135 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 1693 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |