| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 737 mm |
| дължина | 737 mm |
| тегло | 0,082 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 745 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 736 mm |
| тегло | 0,082 kg |
| тегло | 0,083 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1000 mm |
| дължина | 737 mm |
| тегло | 0,082 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1000 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,107 kg |
| тегло | 0,108 kg |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |