| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 915 mm |
| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 915 mm |
| тегло | 0,085 kg |
| дължина | 915 mm |
| тегло | 0,078 kg |
| брой на ребрата | 5 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 920 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 5 |
| брой на ребрата | 7 |
| дължина | 1760 mm |
| брой на ребрата | 7 |
| дължина | 1759 mm |
| тегло | 0,208 kg |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 7 |
| дължина | 1760 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |