| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 648 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 830 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 715 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 715 mm |
| тегло | 0,053 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 668 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 830 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 950 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 946 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 950 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 665 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 830 mm |
| тегло | 0,060 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 700 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| тегло | 0,072 kg |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 668 mm |
| тегло | 0,06 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 840 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина 1 | 946 mm |
| дължина | 950 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 946 mm |
| тегло | 0,070 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 715 mm |
| тегло | 0,06 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 668 mm |
| дължина | 950 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1875 mm |