| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 648 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 715 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 668 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 715 mm |
| тегло | 0,053 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 954 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 668 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 830 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 954 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 715 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 4 |
| тегло | 0,057 kg |
| тегло | 0,072 kg |
| дължина | 740 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 668 mm |