| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1450 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1548 mm |
| тегло | 0,151 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1550 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1453 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1875 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1453 mm |
| дължина | 1453 mm |
| брой на ребрата | 6 |