| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 975 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 970 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 4 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 1432 mm |
| тегло | 0,146 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 1432 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 1432 mm |
| тегло | 0,146 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |