| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 850 mm |
| ремък | с открит профил |
| ремък | назъбен |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 1125 mm |
| дължина | 850 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 4 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 875 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 850 mm |
| тегло | 0,060 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 1125 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 1210 mm |
| ширина | 10 mm |
| тегло | 0,09 kg |
| брой на ребрата | 10 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 1050 mm |
| ширина | 10 mm |
| тегло | 0,08 kg |
| брой на ребрата | 10 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 1130 mm |
| тегло | 0,09 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| необходими бройки | 1 |