| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1000 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1000 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1000 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,107 kg |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 1000 mm |
| ширина | 21,36 mm |
| дебелина | 4,5 mm |
| DIN/ISO | DIN 7867 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,1 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 1000 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 998 mm |