| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1225 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1225 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1565 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1565 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,161 kg |
| дължина | 1565 mm |
| тегло | 0,16 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина 1 | 1220 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 1560 mm |
| тегло | 0,159 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,129 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 1224 mm |
| дължина | 1560 mm |
| тегло | 0,159 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 1565 mm |
| тегло | 0,16 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 1564 mm |