| дължина | 710 mm |
| ширина | 10 mm |
| ремък | с открит профил |
| ремък | назъбен |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 715 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 715 mm |
| дължина | 700 mm |
| ширина | 10 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| брой на ребрата | 10 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 715 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 715 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 715 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| тегло | 0,057 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 718 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 875 mm |
| дължина | 715 mm |
| тегло | 0,06 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| необходими бройки | 1 |