| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 985 mm |
| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 975 mm |
| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 907 mm |
| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 1025 mm |
| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 1060 mm |
| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 1025 mm |
| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 968 mm |
| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 986 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 970 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 5 |
| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 1065 mm |
| дължина | 985 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 985 mm |
| ширина | 17,8 mm |
| дебелина | 4,5 mm |
| DIN/ISO | DIN 7867 |
| тегло | 0,08 kg |
| брой на ребрата | 5 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на ребрата | 5 |
| дължина 1 | 1065 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 1025 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 5 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 970 mm |
| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 1023 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,087 kg |
| брой на ребрата | 5 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 1060 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 5 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |