| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 800 mm |
| дължина | 800 mm |
| тегло | 0,082 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1270 mm |
| дължина | 800 mm |
| тегло | 0,082 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1256 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 815 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1255 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1250 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 1255 mm |
| дължина | 1275 mm |
| тегло | 0,130 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,132 kg |