| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1920 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1413 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1980 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1975 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1775 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1415 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1775 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 1800 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 1775 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 1928 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 1775 mm |
| ширина | 21,4 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |