| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 1485 mm |
| тегло | 0,107 kg |
| дължина | 1420 mm |
| тегло | 0,145 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1420 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 1510 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 4 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 1430 mm |
| дължина | 1635 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1637 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1432 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,149 kg |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,168 kg |