| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 775 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 4 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,06 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 775 mm |
| тегло | 0,117 kg |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 1105 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1100 mm |
| параметър | 6PK1105 |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1105 mm |