| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 850 mm |
| ремък | с открит профил |
| ремък | назъбен |
| дължина 1 | 884 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 890 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 954 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 875 mm |
| дължина | 875 mm |
| тегло | 0,060 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,065 kg |
| дължина | 884 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 850 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 4 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,067 kg |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 875 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| тегло | 0,067 kg |
| дължина | 875 mm |
| тегло | 0,060 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 875 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 4 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 885 mm |
| дължина | 954 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 884 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 955 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 885 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 850 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| тегло | 0,072 kg |
| дължина | 885 mm |
| тегло | 0,001 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 850 mm |
| тегло | 0,060 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 890 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 850 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 890 mm |
| параметър | 4PK0855 |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 855 mm |
| дължина | 950 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 954 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 890 mm |
| тегло | 0,720 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 955 mm |