| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 1110 mm |
| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 1100 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 1398 mm |
| дължина | 1105 mm |
| брой на ребрата | 5 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,1 kg |
| дължина | 1110 mm |
| тегло | 0,09 kg |
| брой на ребрата | 5 |
| необходими бройки | 1 |