| дължина | 1839 mm |
| тегло | 0,188 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 1903 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1840 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1890 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1904 mm |
| тегло | 0,193 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1900 mm |
| дължина | 1900 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 1900 mm |
| тегло | 0,194 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 1900 mm |
| тегло | 0,194 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 1900 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |